6 AYLIK İPTV SERVER YURDIŞI

Yeni 6 AYLIK İPTV SERVER YURDIŞI

İptv Server 6 Aylık Paket

Günümüzde birçok kişi iptv hizmetlerini tercih ederek çeşitli TV kanallarını sorunsuz ve kaliteli bir şekilde izlemeyi tercih ediyor. Dünyada oldukça yaygın olan bu hizmet türü ülkemizde son dönemlerde popülerliğini artırarak giderek daha çok tercih edilmeye başlandı. Bu kapsamda siz de paket seçeneklerimize göz atarak dilediğinizi tercih ederek yayın akışını online olarak takip edebilirsiniz. Farklı paket seçenekleri arasından seçiminizi yaparak sunmuş olduğumuz server hizmeti kapsamında siz de spor kanallarından tutunda film, dizi ve belgesel kanallarına kadar yüzlerce kanalı sorunsuz ve problemsiz şekilde iptv üzerinden izleyebilirsiniz.


6 Aylık Hizmet Öncesi Test İmkanı Var Mı?

Paket seçeneklerinden yararlanmadan önce herkesin tek bir test hakkı bulunuyor. Test hakkından yararlandıktan sonra tekrar test talep etme hakkınız bulunuyor. Bu çerçevede test ettikten sonra paket seçeneklerimize bakarak bir alık paket seçeneklerimizden tutunda üç aylık, altı aylık ve bir yıllık gibi çeşitli paket seçeneklerimizden yararlanarak siz de iptv hizmet kalitemizden yararlanabilirsiniz. Aynı ip adresi üzerinden bir kişi sadece tek sefer test talebinde bulunabiliyor. Başvuru ile birlikte ip adresleri kayıt altına alınarak ikinci başvurulara firma olarak kesinlikle izin vermiyoruz.


İptv Hizmetimiz Güvenilir Şekilde Sunuluyor


Firmamız uzun yıllardır iptv hizmeti sunmakta olup, donma ve kopma olmadan en iyi hizmet kalitesinden yararlanmanız için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman çalışanlarımızla sunmuş olduğumuz bu hizmetler kurumsal hizmet çerçevesi ile sizlere ulaştırılmaktadır. Güvenilir ve kurumsal hizmet sunan firmamız bu konuda en güvenilir adreslerden biri olup, Dünya'nın dört bir yanına iptv hizmetini güvenle ulaştırıyoruz.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz


Sunmuş olduğumuz server hizmeti kapsamında siz de iptv hizmeti ile yayın akışını güvenle takip etmek istiyorsanız, firmamızın 6 aylık paket seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Bu konuda deneyimli hizmet sunan çalışanlarımızla 7/24 çözüm odaklı ve müşteri odaklı hizmet sunmak için titizlikle çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Amacımız ihtiyaç ve sorunlarınıza hızlı çözüm sunarak keyifle iptv hizmetlerinden yararlanmanızı sağlamaktır. Bu sayede internet üzerinden ister mobil cihazlarınızdan isterseniz de bilgisayar ve smart televizyonlar üzerinden yayın akışını güvenle ve sorunsuz takip edebiliyorsunuz.


6 Aylık Paket Seçeneğinden Sonra Süreyi Uzatabilirsiniz


Firmamız 6 aylık paket seçeneği sonrasında hizmet süresini uzatmak isteyenler çeşitli avantajlar ve kampanyalar sunuyor. Siz de paket seçeneğimizden sonra hizmetlerimizden memnun kalırsanız, süreyi yeni paket seçimi ile uzatabilirsiniz. Bunu whatsapp iletişim bilgileri üzerinden ya da çağrı merkezi üzerinden irtibat kurarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde web sitemiz üzerinden hizmetlerimize bakabilir, kanal yayın akış ve yelpazesi hakkında bilgi alarak iptv hizmetinden yararlanabilirsiniz. Birçok kanal yelpazesi ile sunmuş olduğumuz kanal listesi ile siz de istediğiniz kanalı sorunsuz ve donma olmadan izleme keyfini bizimle yaşayabilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

  • Views: 697
  • Marka: İptv-Avrupa
  • Ürün Kodu: 6iptv
  • Stok Durumu: 1000
1 Product(s) Sold
  • 25,00€

Mevcut Seçenekler:

Additional Savings

Enjoy an additional 30% off. Use code JOURNAL30 at checkout.

Etiketler: 6 aylik iptv yurtdisi, 6 aylik iptv

İptv Server 12 Aylık PaketGünümüzde birçok kişi iptv hizmetlerini tercih ederek çeşitli TV kanalları..
35,00€
İptv Server 1 Aylık PaketGünümüzde birçok kişi iptv hizmetlerini tercih ederek çeşitli TV kanalların..
15,00€
İptv Server 3 Aylık PaketGünümüzde birçok kişi iptv hizmetlerini tercih ederek çeşitli TV kanalların..
15,00€
12 Ay Cccam+12 Ay Iptv Server (HD,UHD VE SD)12 Ay Süreli Donmasız Kesintisiz Yayın (Hd ve Sd Tüm Avr..
60,00€