6 AYLIK CCCAM SERVER

Yeni 6 AYLIK CCCAM SERVER

6 Ay Cccam Server (HD VE SD)

6 Ay Süreli Donmasız Kesintisiz Yayın (Hd ve Sd Tüm Avrupa Kanallarını Kapsamaktadır.)

Bu CCcam full serverdır.Hotbird, Astra gibi yabancı uydulara dönük çanak anteniniz olması lazım ve CCcam destekli uydu alıcınızın olması gerekir.Yabancı uydulardaki çözülebilen şifreli kanalları açmaktadır.

Not: İp Tv Değildir


En Kaliteli Sunucularında (Vip ) Full CCcam HD Serverlarımızı Barındırmaktayız.

ÜRÜNÜ SATIN ALMANIZ DURUMUNDA EN GEÇ 1 SAAT İÇERİSİNDE

AKTİF BİR ŞEKİLDE MAİL ADRESİNİZE GÖNDERİLECEKTİR...


En kaliteli sunucularda bulunan Televizyon Kanallarını Cccam server olarak sunmaktayız. Altyapımızın güçlü olmasıyla birlikte donmasız ve takılmasız bir şekilde kanallarımızı 7/24 HD olarak izleyebilirsiniz. Cc-cam server lerimizde Geliştirdiğimiz Özel Bir Sistemdir.50 Kişilik Hazırlanan Özel Bir Server Olup Kişiyi Sayısı Asla 50 Den Fazla Olmayacağı İçin Serverde Bir Yoğunluk Söz Konusu Olmayacaktır.Bu Serverdeki Her Paketin Kartı Lokal Olup Tüm Uyduları Kapsamaktadır.Kartlar Hem Lokal , Hem 1GBBit İnternet Hızıyla Gideceği İçin , Diğer Serverlerle Karşılaştırıldığında Mükemmel Bir Kanal Geçiş Hızı , Takılmadan Donmadan Süreklilik ile TV İzlemenin Keyfi Denebilir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

  • Views: 1054
  • Marka: Ccccam Server
  • Ürün Kodu: 6cccam
  • Stok Durumu: 1000
1 Product(s) Sold
  • 15,00€

Mevcut Seçenekler:

Additional Savings

Enjoy an additional 30% off. Use code JOURNAL30 at checkout.

Etiketler: 6 aylik cccam, 6 aylik cccam server

12 Ay Cccam+12 Ay Iptv Server (HD,UHD VE SD)12 Ay Süreli Donmasız Kesintisiz Yayın (Hd ve Sd Tüm Avr..
60,00€