12 AYLIK İPTV SERVER TÜRKİYE

12 AYLIK İPTV SERVER TÜRKİYE

İptv Server Paketi 12 Aylık Paket

Paket Seçimini Yaparken Bilmeniz Gerekenler

Bir aylık iptv server hizmetimizden yararlanmak istediğinizde server hizmetini bir aylık süre içerisinde kiralamış olursunuz. Bu çerçevede bir aylık süre dolduğunda süreyi uzatabilir dilerseniz server hizmetine son vererek dondurabilirsiniz. Birçok işletim sistemi üzerinden kullanabileceğiniz server hizmeti sonrasında anlık olarak yayın akışını bir ay boyunca sorun yaşamadan kaliteli bir şekilde takip edebilirsiniz. TV ve Bilgisayarın yanı sıra siz de bir aylık paket seçeneğimizden yararlandığınızda android ve ios cihazlarınızın üzerinden siz de ihtiyacınız olan uygulamayı indirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz.


12 Aylık Paket Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirsiniz

Sizde yeni nesil iptv hizmetinden yararlanmak isterseniz, bunun için başvuru yaparak sisteme dahil olmanız gerekiyor. Uzun süredir iptv hizmeti sunan firmamız, beklentinizin çok üzerinde en iyi hizmeti sunmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Bir aylık server paket seçeneğimizden yararlanmak istediğinizde öncelikle internete bağlı olabileceğiniz mekan ya da alanda bulunmalısınız. Eğer siz de bir aylık paket hizmetimizden yararlanmak isterseniz, öncelikle başvuru yaparak hizmet içeriğimiz hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir. Daha sonra ise alanında uzman çalışanlarımız başvurunuzu değerlendirerek bir aylık paket başvurunuzu işleme alarak hizmetimizden yararlanmanız için size yardımcı olacaktır. Bağlı olduğunuz internet hızının 10 Mbit internet hızına sahip olması yeterli olmaktadır. Bu sayede donma ve kopma olmadan güvenle iptv hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sorunsuz İptv İzleme Keyfini Siz De Yaşayın

Eğer siz de bir aylık paket seçeneğinden yararlanarak hizmetlerimizi denemek isterseniz, iletişime geçerek başvuru yapabilirsiniz. Evinizde ya da iş yerinde iptv izleme keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için bünyemizde kurumsal hizmet çerçevesi altında faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Siz de bir aylı paket seçeneği için web sitemizden hizmet içeriğine bakabilir sorunsuz iptv keyfi için kurumsal hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcuLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam iaculis egestas laoreet. Etiam faucibus massa sed risus lacinia in vulputate dolor imperdiet. Curabitur pharetra, purus a commodo dignissim, sapien nulla tempus nisi, et varius nulla urna at arcu. 

  • Views: 880
  • Marka: İptv-Türkiye
  • Ürün Kodu: 12iptvtr
  • Stok Durumu: 995
0 Product(s) Sold
  • 30,00€

Mevcut Seçenekler:

Additional Savings

Enjoy an additional 30% off. Use code JOURNAL30 at checkout.

Etiketler: iptv, iptv turkiye, iptv server

1 Günlük iptv testİnternetin gelişmesi ile birlikte interneti farklı amaçlar için kullanır hale geld..
0,00€
İptv Server Paketi 1 Aylık PaketPaket Seçimini Yaparken Bilmeniz GerekenlerBir aylık iptv server hiz..
10,00€
İptv Server Paketi 12 Aylık PaketPaket Seçimini Yaparken Bilmeniz GerekenlerBir aylık iptv server hi..
30,00€
İptv Server Paketi 6 Aylık PaketPaket Seçimini Yaparken Bilmeniz GerekenlerBir aylık iptv server hiz..
20,00€